Bursa Siyah İnciri

Tanıtım Sitesi

bursa black figs

Bu site BURSATARIM şirketi tarafından kurulmuş olup, bu proje ile Bursa Siyah İncirine ilgili duyan kişi ve kurumlara rehber olmak amaçlanmıştır.

BURSATARIM, Türkiye’nin en büyük siyah incir fidanı üreticisidir, Bursa’nın markası olan incirin markasıdır… 

 

Bursa – Dürdane, Akçalar, Mudanya ve Gemlik ilçelerinin köy ve kooperatifleri gibi birçok bölgenin incir fidanını biz karşılamaktayız.

Uzun raf ömrü, dış görüntüsü, iriliği, tatlı ve sulu iç yapısıyla dünyanın en kaliteli inciri kabul edilen Bursa Siyah İnciri fidan üretimimizi 3 ayrı fidan üretim alanında, en ideal şartlarda üretiyoruz.

BURSA BLACK FIGS
bursablackfigs.com

 

Bursa Siyahı İncir Üretimi - SatışBursa Siyahı İncir Üretimi - SatışBursa Siyahı İncir Üretimi - Satış

 

* Tüm fotoğraflar tarafımızdan çekilmiş olup, kendi ürünlerimizdir.

Bursa Siyahı

 • Tasarım

   Bu site tarafından hazırlanmıştır.
 • Siyah İncir Meyvesi

   Uzun raf ömrü, dış görüntüsü, iriliği, tatlı ve sulu iç yapısıyla dünyanın en kaliteli sofralık inciri kabul edilir. Lifli yapıda ve 100 gr taze incirde; 80 kalori, protein, karbonhidrat, sıfır kolesterol, sıfır yağ içerir. Mineral ve vitamin açısından ise yoğun fosfor, kalsiyum, demir, A vitamini, B1-B2-B3-B6 vitaminleri bulunur. Yurtdışı talep çok fazladır.

   Bursa siyah inciri, adını aldığı Bursa’nın deniz etkisi olan bölgelerinde ve komşu illerdeki yakın bölgelerde üst kalitede ürün alınarak yetişmektedir.
 • İncir Üreticiliği

   Bakım ve yatırım maliyetleri çok düşük bir meyve türüdür. En uzun ömürlü meyve ağaçları arasında yer alır.

   Avrupa ülkelerine ihracatı çok yoğun bir tarım ürünüdür. Genellikle taze tüketilen bir meyve olup, kırsal bölgelerde kuru tüketimi de yapılır, reçel olarak ta tüketilir.
 • Site Hakkında

   Bu site BURSATARIM şirketi tarafından kurulmuş olup, bu proje ile Bursa Siyah İncirine ilgili duyan kişi ve kurumlara rehber olmak amaçlanmıştır.

   BURSATARIM, Türkiye’nin en büyük siyah incir fidanı üreticisidir, Bursa'nın markası olan incirin markasıdır…

   BURSA BLACK FIGS
   bursablackfigs.com